Ev Tekstilinin Kalbi Home&Tex Fuarında Atacak

home1Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Holding işbirliği ile bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Home&Tex Fuarı” 19 -22 Kasım 2014 tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleşecek. Geçen yıl hem yurt içi hem de yurt dışından yoğun ziyaretçinin katıldığı fuarda Premier Home 6 E-02 standında ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Holding iş birliğiyle düzenlenen, Türkiye’nin önemli fuarlarından olmaya aday Home&Tex, bu yıl ikinci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Ev tekstili ve dekorasyonuna dair her türlü ürünün yer aldığı, CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek olan Home&Tex, 30 bin metre kare alanda açılacak. HOME&TEX, yerli-yabancı binlerce ziyaretçiyi 19-22 Kasım 2014 tarihleri arasında CNR EXPO’da konuk edecek.

Home&Tex fuarında birbirinden farklı tasarımlarını görücüye çıkaran Premier Home, bu yıl da iddiasını sürdürüyor. Konuyla ilgili Premier Home Satış ve Pazarlama Müdürü Ender Sözer şu açıklamalarda bulundu.  “Geçen sene olduğu gibi bu sene de tüm yeniliklerimizle standımızda yerimizi alacağız. Special Edition isimli özel koleksiyonumuzla tüm dikkatleri üzerimize çekmeyi hedefliyoruz. Mekanizmalı perde sistemleri ile sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmak isterken; Attrezzo, Compagnie des Etoffes ve Euro Saten koleksiyonlarımıza da ilgi gösterileceğini düşünüyoruz.”

Aralarında Rusya, Çin, İran, Kanada, Fransa gibi ev tekstilinde söz sahibi ülkelerin de bulunduğu katılımcılar, ev tekstili ve dekorasyon dünyasındaki son gelişmeleri ve trendleri takip etmek için “dünyanın tekstil merkezi” haline gelen Türkiye’yi ziyaret ediyor.

Fuarda; tül, perde, brode, perde aksesuarları, perde mekanizmaları, uyku ve yatak odası ürünleri, mutfak ve yemek odası tekstili, havlu ve banyo ürünleri, dekorasyon ürünleri, duvar kaplamaları, yer kaplamaları ve iplik türleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.