Gerber-Glengo Operatörleri partide buluştu

Spread the love

Başta konfeksiyon olmak üzere mobilya, deri, otomotiv, havacılık, denizcilik, ambalaj sektörlerine CAD, CAS, CAM sistemleri konusunda hizmet veren Glengo, markası olan Gerber sistemleri kullanıcı/operatörlerine yönelik bir parti düzenledi.

k4

26 Ağustos Cumartesi günü Ataköy Marina Nossa Costa’da düzenlenen etkinliğe Türkiye’nin her bölgesinden Gerber sistemlerini kullanan operatörler katıldı. Partiye, başta İstanbul-Bursa-Ankara-Denizli-Adana-Sivas-Malatya olmak üzere ülkemizin her bölgesinden yaklaşık 1000 operatör iştirak etti. Davetlilerin partiye katılımlarından sonra bir konuşma yapan Glengo Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aykut Vural, öncelikle böyle bir gecede kendilerini yalnız bırakmayan Gerber sistemleri operatörlerine ve partiye gelen diğer katılımcılara teşekkür etti.

 

k6

Mehmet Aykut Vural, 1985 yılında rahmetli ağabeyim Yurdakul Vural ile Glengo Teknoloji firmasını kurarken, Türkiye’mizde -Orta Doğu –Orta Asya ve şimdi de balkanlarda yayılacağımızı, bu işimizin on yıllarca süreceğini ve 7000’nin üzerinde sistem satabileceğimizi düşünmemiştik. Şu anda dünyada Gerber’in satış miktarı itibarıyla en büyük mümessili Glengo teknoloji firmasıdır. Eğer 32 yılımızda bu başarılara ulaşmışsak bunda Glengo teknolojide çalışan yaklaşık 100 kişinin emeği olduğu gibi siz bu sistemleri makinaları kullanan arkadaşlarımızın da  emeği var. Sizlere  bu vesile ile Glengo-Gerber ailesinin bir ferdi olduğunuz için şirketlerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmanın ardından ülke sanayimizde önemli bir iş gücü oluşturan Glengo ile birlikte olan davetliler, gecenin güzel atmosferinde sohbet ederek ve eğlenerek unutamayacakları bir akşam yaşadılar.

#gerber, #glengo, #operatör, #parti