Groz-Beckert Turkey, iğne ile ipliği buluşturdu

Spread the love

Groz-Beckert Turkey tarafından organize edilen ve 20 Eylül 2017 tarihinde Topkapı Mercure Otel’de gerçekleştirilen ‘İnce-Hassas örme ve dokuma kumaşlar üzerine dikim yapan firmalara yönelik Eğitim Semineri’ne çok sayıda davetli katıldı. Seminere, başta İstanbul olmak üzere Trakya Bölgesi’nden, İzmir’den ve Adapazarı’ndan yaklaşık 60 kişi katıldı.

Groz-Beckert Turkey tarafından organize edilen programa ayrıca Coats Türkiye iplik Sanayii A.Ş.’den Halil Demir’de katılarak dikiş iplikleri ile ilgili sunumda bulundu. Açılış konuşmasını Groz-Beckert Turkey Dikiş Ekipmanları Bölümü Satış Müdürü Ayhan Besleyen’in yaptığı ve Groz-Beckert Turkey adına Satış Temsilcisi Cem Gülcan’ın sunum yaptığı programın temel amacı,gerek marka sahiplerini ve gerekse de üreticileri  son yenilikler hakkında bilgilendirmek bu çerçevede iplik ve iğne ile ilgili üretim aşamasında karşılaşabilecekleri problemleri üretime geçmeden ortadan kaldırmak ve doğru iğne ile ipliğin seçilmesini sağlamaktı.

Seminerde özellikle Groz-Beckert’in dikiş sektöründe müşteri ve çözüm ortakları ile yaptığı uzun ve özenli çalışmalar neticesinde oluşmuş bir ürün olan INH(ideal iğne kullanımı)oldukça ilgi gördü.Bu ürün dikiş işleminde kırılmış ve hasar görmüş iğnelerin sorunsuz bir şekilde takibin yapılmasını sağlayan güvenilir ve zaman kazandıran patentli bir süreç ve sistemdir. Ayrıca özel uygulama iğneleri olan SAN 10 ve SAN 10 XS iğnelerinin sunumu da ilgi gören bölümlerden biriydi.Üretimin farklı aşamalarında kullanılabilecek olan farklı iplikler de katılımcıların ilgisini çekti. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği seminer, soru-cevap bölümüyle son buldu.

#GrozBeckert, #Türkiye, #iğne, #iplik