Ricoh ve aeoon Technologies, DTG konusunda, küresel ortaklıklarını duyurdular

Spread the love

Ricoh ve aeoon Technologies, doğrudan giysiye baskı alanında küresel ortaklıklarını duyurdular. Bu anlaşma, baskı yenilikçilerinin çevresel sürdürülebilirliği geliştirmelerine ve maliyet verimliliği sağlamalarına yardımcı olacak.

Ricoh,  aeoon Technologies ile kurduğu küresel ortaklığını duyurdu. Avusturya’da kurulan aeoon Technologies, dünya çapında endüstriyel tekstil pazarı için hızlı ve güvenilir olan Doğrudan Giysiye Baskı (DTG) dijital baskı sistemlerinin en önemli geliştiricisidir. Endüstriyel baskının tüm segmentlerinde, inkjet teknolojisi ve inkjet sistem entegrasyonunda köklü bir geçmişe sahip olan Ricoh, ticari DTG baskısında lider bir konuma sahiptir.

Sürdürülebilirlik ve maliyet verimliliği

Bu stratejik teknoloji ortaklığı, Ricoh’un DTG hizmetini, daha yüksek üretkenlikteki pazar segmentlerinde sorunsuz bir şekilde genişletmesini ve tekstil pazarına olan bağlılığını, geliştirilmiş sürdürülebilirlik ve maliyet verimliliğine odaklanarak, daha iyi göstermesini sağlayacak; Ricoh’un inkjet baskı kafası geliştirme uzmanlığını ve bilgisini öne çıkaracak. Renk yönetimi yeteneği ve baskı verisi üretimi Ricoh’a ait ve Almanya merkezli olan ColorGATE tarafından sağlanacak. DTG pazarı, Covid sonrası ekonomide hızlı bir toparlanma göstermeye devam ederken bu ortaklık, modüler büyüme stratejileriyle baskı hizmeti sağlayıcılarını aktif olarak destekleyen pazara çözümler getirecek. Gelecekteki portföy, sürdürülebilir talep üzerine tekstil üretimini yönlendiren ve merkezi olmayan sipariş karşılama operasyonları ve merkezi çevrimiçi işletmeler tarafından sunulan büyüme fırsatlarına yanıt veren sistemleri içerecek. Ricoh Company Ltd, Global Endüstriyel Baskı Çözümleri Genel Müdürü Dr. Christian Compera konu ile ilgili şunları söyledi. “Müşterilerimizin dijital tekstil baskısında sürekli artan talebe esnek bir şekilde uyum sağlamalarına olanak tanıyan ölçeklenebilir bir ürün yelpazesi sunmak için işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. aeoon Technologies’in uzmanlığına, bilgisine ve yenilikçi DTG baskı çözümleri portföyüyle geliştirdiği dünya çapında endüstriyel DTG baskı pazarındaki yerine büyük saygı duyuyoruz. Tasarımdan üretime tüm dijital tekstil üretim sürecini sahiplenen yaklaşımı Ricoh’un geleceğe yönelik çözümler geliştirme konusundaki kararlılığını yansıtıyor. Bu yeni kurulan ortaklık, müşterilerimize kalite, güvenilirlik ve Toplam Mülkiyet Maliyetinde gelecekte fayda sağlayacak yeni ölçütler belirleyecektir.”

aeoon Technologies’in kurucusu ve CEO’su Angelo Schiestl şunları söylüyor: “Inkjet teknolojisi lideri Ricoh ile ortak olmaktan ve dünya çapındaki müşterilerimize yönelik hizmetlerimizi birlikte daha da genişletmekten mutluluk duyuyoruz. Her iki şirket, sürdürülebilirliğe olan sınırsız bağlılık ve müşterilerinin yararına eğitim, öğretim ve destek vermek için bilgi paylaşımı yapmak gibi pek çok aynı değerleri paylaşıyor. ‘aeoon dijital enstitüsü’ ve ‘Ricoh’un Tekstil Yetkinlik Merkezi’ bu yaklaşımın mükemmel örnekleridir.”

#Ricoh #aeoonTechnologies #işbirliği #DTG #dijitalbaskı #inkjet #sürdürülebilirlik #tekstil #hazırgiyim #baskı #endüstriyelbaskı #maliyet #verimlilik