EGSD, üretici ile tedarikçileri 3. kez buluşturacak

egsdEge Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçilerin bir araya getirildiği 3. Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması’nın 11 Mayıs 2016 Çarşamba günü İzmir Hilton Oteli’nde gerçekleştirileceğini bildirdi. İki yıldır başarıyla gerçekleştirilen ve EGSD’nin prestij projesi olma yolunda ilerleyen 3. Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması’na bu yıl yaklaşık 40 firma katılarak ürünlerini üreticilerle buluşturma imkanı bulacak.

“ÜRETİCİ VE TEDARİKÇİ İÇİN ŞANS”
Dernek yönetimi olarak özellikle İzmir ve Ege Bölgesi ekonomisine katkı sağlayan projeler üretmeye gayret
gösterdiklerini ifade eden EGSD Başkanı Mukadder Özden, fuar ve sergi organizasyonlarının üreticiler ile tedarikçiler için büyük bir şans olduğunu ve bu yüzden son derece önemsediklerini söyledi. Adeta mini bir fuar havasında geçen buluşmaların her geçen yıl daha fazla katılımcıya ulaştığını vurgulayan Özden, “Bu yıl yine dokuma – örme kumaş, boyahane, ambalaj, yazılım, nakış, brode, güpür, konfeksiyon makinaları, barkod sistemleri, yazılım, etiket, tela, aksesuar, fermuar gibi ürün grupları üreticileri ile EGSD üyeleri gün boyunca ikili görüşmeler gerçekleştirecek” dedi.

“SEKTÖR İÇİN MİNİ FUAR”
Geçtiğimiz yıl, tekstil ve hazır giyim sektörü ile birlikte ayakkabı, deri sektörlerinden 300’e yakın profesyonel ziyaretçinin katıldığı etkinlikte gün boyunca önemli bağlantılara imza atıldığını hatırlatan Özden, “Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması gelenekselleşerek büyüyen ve sektörün ihtiyaçlarını karşılayan bir mini fuar. Tüm sektör temsilcilerimizin 11 Mayıs’ı şimdiden takvimlerine not etmelerini, sadece bir gün sürecek bu önemli buluşmayı kaçırmamalarını hatırlatıyoruz” diye konuştu.

#EGSD #üretici #üreticitedarikçileri #EgeGiyimSanayicileriDerneği