Spread the love

Sektör temsilcileri CNR KONFEK 2022’de buluşuyor

Fuarlar, ticareti geliştirmek için önemli etkinliklerdendir. Dünyanın değişik yerlerinde düzenlenen fuar ve etkinlikler, alıcı ile satıcının bir araya geldiği ticari merkezlerdir. Aynı zamanda fuarlar, şirketlerin ticari, ekonomik ve sosyal bakımdan birbirlerini tanımaları açısından önemli yararlar sağlar. Sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreten ve bu ürünlerin ticaretini yapan tedarikçileri bir araya getirerek, ticari bağlantılar kurulmasına aracılık etmeyi amaçlayan fuarlar, yapılacak ikili iş görüşmeleriyle de sektörün ihracatına büyük katkı sağlamaktadır. Fiziki fuarlar, diğer pazarlama yöntemleriyle kıyaslandığında alıcıyla üreticiyi buluşturma noktasında oldukça etkili bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Dünyanın en önemli konfeksiyon makine markaları, global ticaretlerine ve ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamak amacı ile bir araya geliyor. Konfeksiyon makineleri sektörünün dünya markaları, 03-06 Ağustos 2022 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan CNR KONFEK – Konfeksiyon Makineleri Fuarı’nda buluşuyor. Uzun bir sürenin ardından yapılacak CNR KONFEK Fuarı, sektörün tüm beklentilerini karşılayacak ve birçok yeniliğe de ev sahipliği yapacak. CNR KONFEK; Avrupa, Afrika, Orta ve Uzak Doğu ülkelerinin yanında Türk Cumhuriyetlerinden de on binlerce alıcıyı katılımcı firmalar ile buluşturacak. Dört yılın ardından sektörün en büyük ticaret platformu olarak hayata geçirilen CNR KONFEK – Konfeksiyon Makineleri Fuarı bir milyar dolara yakın ticaret hacmi oluşturacak. Konfeksiyon makineleri ve hazır giyim sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreten ve bu ürünlerin ticaretini yapan tedarikçileri bir araya getirerek, ticari bağlantılar kurulmasına aracılık etmeyi amaçlayan CNR KONFEK, yapılacak ikili iş görüşmeleriyle de sektörün ihracatına büyük katkı sağlamayı hedefliyor.

 

Sector representatives meet at CNR KONFEK 2022

Fairs are important events to develop trade. Fairs and events that are held in different parts of the world are commercial centers where buyers and sellers come together. At the same time, fairs provide important benefits for companies to know each other commercially, economically and socially. By bringing together the suppliers, producing the products that the sector needs and trade these products the fairs CNR KONFEK, aiming to mediate to establish commercial connections, also provide big contribution to the exports of the sector through bilateral business meetings to be made. Compared to other marketing methods, physical fairs stand out as a very effective option in bringing together the buyer and the producer.

The world’s most important ready-made machinery brands are coming together to contribute more to their global trade and national economy. The world brands of the ready-made machinery sector will meet at CNR KONFEK – Ready-Made Machines Fair, which will be held at Istanbul Expo Center between 03 and 06 August 2022. CNR KONFEK Fair, which will be held after a long time, will meet all the expectations of the sector and host many innovations. CNR KONFEK will bring together tens of thousands of buyers from European, African, Middle and Far Eastern countries as well as Turkish Republics with participating companies. CNR KONFEK – Ready-Made Machinery Fair, which has been implemented as the largest trade platform of the sector after four years, will make a trade volume of close to one billion dollars. By bringing together the suppliers, producing the products that the sector needs and trade these products the fairs CNR KONFEK, aiming to mediate to establish commercial connections, also provide big contribution to the exports of the sector through bilateral business meetings to be made.