Çatma, teknolojik ürünlerle Konfeksiyon Makineleri Fuarı’nda

Spread the love

catma40 yılı aşkın süredir tekstil sektöründeki faaliyetlerini sürdüren Çatma, alanında dünya liderleri olan Dürkopp Adler, Pfaff Industrial ve KSL Alman markalarıyla tüm tekstil, hazır giyim ve endüstriyel tekstil sektörlerine hizmet veriyor. Dünya devi markalarla yaptığı mümessilliklerle Türk tekstilinin kalite standardını yukarı çıkaran Çatma, dünyaca lider olan Dürkopp Adler, Pfaff Industrial ve KSL markalarının mümessilliğini yürütüyor. Çatma’nın sahip olduğu şirket vizyonu, dünya markalarının Türk pazarında kendileriyle çalışmaları konusunda tercih edilmesinde de etkin rol oynuyor. Türkiye’nin, son yıllardaki markalaşma ve ihracat çalışmalarına tam destek veren Çatma, son teknolojik ürünleri sektörümüzün hizmetine kazandırmaya devam ediyor. Çatma, bu yıl 27-30 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Uluslararası Konfeksiyon Makineleri Fuarı’nda mümessilliğini yaptığı Dürkopp Adler, Pfaff Industrial ve KSL markalarının teknolojik ürünlerini sergileyecek. Çatma bünyesinde bulunan markaların ürünleri, teknolojik ve inovatif ürünler üretiminde büyük avantajlar sunuyor.

FUARDA SERGİLENECEK ÜRÜNLER

Dürkopp Adler;
Dış giyimde, manşet otomatı: Kaliteli ve yüksek adette çıktı sağlayıp işçilik maliyetlerini düşüren manşet otomatı, rekabet ortamının zorlaştığı günümüzde üreticilere büyük avantaj sağlıyor. Endüstriyelde, M-Type Premium serisi : Bulut teknolojisini kullanabilen, geleceğin makineleri olarak adlandırılan M-Type Premium serisi, geleceğe ve teknolojiye yatırım yapmak isteyenler için ideal. Özellikle otomotiv ve mobilya sektörlerinde dünyanın önde gelen üreticilerinin ve çanta sektöründeki lüks tüketim markalarının hassas kalite ihtiyaçlarına cevap veren Dürkopp Adler M-Type Premium serisinin sunum ve satışı başlamıştır.

Pfaff Industrial;
Sektöründe dünya lideri olan Pfaff Industrial kaynak makineleri, sıcak uç, sıcak hava ve ultrasonik birleştirme seçenekleri ile hassas ve kaliteli üretim için üretilmiştir. Çift-renk, programlanabilir, otomatik cep takma makinesi, Jeans sektörü için özel olarak üretilmiş, aynı kalıp ile değişik boyutlarda çalışılabilen, yüksek hızlı bir makinedir.

KSL;
360 derece döner kafalı CNC dikiş otomatı: 360 derece her yöne aynı dikiş kalitesini alabilme özelliğine sahip dikiş otomatları, geleceğin üretim tarzında yer alacak olan üstün teknolojik ürünlerdir. KSL sistemleri mobilya döşeme (koltuk vb.), otomotiv iç döşeme, hava yastıkları, uçak sanayi, rüzgar tribünleri, filtreler, yatak, ev tekstili, kompozit bileşenleri, moda ve tasarım ürünleri, deri ürünleri (çanta, bavul, deri dış giyim) gibi geniş bir kullanım alanına hitap ediyor. Modern tekstil dünyasında katma değeri yüksek ürün elde etmek ve işletmelerdeki verimliliği maksimuma çıkarmak için robotik sistemler tercih ediliyor.

#Çatma #tekstil #hazırgiyim #endüstriyeltekstil #DürkoppAdler #PfaffIndustrial #KSL