Ekonomiye 1 milyar dolarlık can suyu

Spread the love

Dünyanın en önemli konfeksiyon makine markaları, global ticaretlerine ve ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamak amacı ile bir araya geldi. Sektörün en büyük organizasyonu olan CNR KONFEK Fuarı için çalışmalarını hızlandıran konfeksiyon makinecileri, CNR yönetim kurulu üyeleri ile buluştu. CNR KONFEK’in hedefi 1 milyar dolarlık ticaret hacmi olarak belirlendi.  

Konfeksiyon makineleri sektörünün dünya markaları, 03-06 Ağustos 2022 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan CNR KONFEK – Konfeksiyon Makineleri Fuarı için CNR Holding yöneticileri ile bir araya geldi. Sektörün geleceği ve global ticaretinin ele alındığı buluşmada, ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamanın yolları da konuşuldu. CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem’in ev sahipliğinde Hyatt Regency Ataköy Otel’de gerçekleşen buluşmada CNR Holding tarafından sunumlar gerçekleştirildi. CNR KONFEK Fuarı’nın çok daha başarılı geçmesi için yurt içinde ve yurt dışında yürütülen pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinin ele alındığı görüşmede, sektörün iç ve dış piyasadaki ticaret oranları artırılarak ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamanın çözümleri sunuldu.  Sektörün lider firmalarının katıldığı tanıtım toplantısında firmalar CNR KONFEK 2022 Fuarı’na tam destek verdiklerini ve bu fuarla birlikte global ticaretlerinin katlanacağını dile getirdi. CNR Holding Yönetim Kurulu Üyeleri İlhan Erem ve Serhan Erem’in de hazır bulunduğu toplantıda; Yavuz Çatma, Süleyman Keçoğlu, Kaya Aşcı, Cengiz Albayrak, Alpaslan Er, Metin Kılıç, Murat Eren, Cenk Levin Gürcan, Mehmet Germi’nin de aralarında olduğu sektör temsilcileri yer aldı.

CNR KONFEK sektörün tüm beklentilerini karşılayacak

Konfeksiyon makine sanayinin en önemli temsilcilerinden Çatma Makine Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Çatma, uzun bir sürenin ardından yapılacak CNR KONFEK Fuarı’nın sektörün tüm beklentilerini karşılayacağını dile getirdi. Fuarın bu yıl birçok yeniliğe ev sahipliği yapacağını belirten Tetaş temsilcisi Murat Eren ise CNR Holding tarafından organize edilen CNR KONFEK Fuarı’nın gerek yurt içi gerekse yurt dışı ziyaretçi çalışmalarının başarılı bir şekilde devam ettiğini vurguladı.

Dünyanın dört bir yanında alıcılar gelecek

CNR KONFEK; Avrupa, Afrika, Orta ve Uzak Doğu ülkelerinin yanında Türk Cumhuriyetlerinden de on binlerce alıcıyı katılımcı firmalar ile buluşturacak. Dört yılın ardından sektörün en büyük ticaret platformu olarak hayata geçirilen CNR KONFEK – Konfeksiyon Makineleri Fuarı bir milyar dolara yakın ticaret hacmi oluşturacak. CNR KONFEK, Türk fuarcılık sektöründe dünyanın en büyük fuarlarını hayata geçiren CNR Holding tarafından organize edilecek.

 CNR KONFEK yields one billion dollars for trading volume

The world’s leading garment machinery brands assembled to add further contribution to global trade and economies. Speeding up their work for CNR KONFEK, the largest of its kind in the industry, garment machinery representatives met CNR Holding board members. The trade volume target of CNR KONFEK was determined to be worth 1 billion dollars.

Global brands in the garment machinery gathered together with CNR Holding executives for CNR KONFEK – Garment Machinery Exhibition, set to be organized at Istanbul Expo Center between August 03-06, 2022. The future of the industry and global trade as well as the best ways to add further contribution to country economies were discussed at the meeting.

CNR Holding representatives delivered presentations at the meeting hosted by CNR Holding Chairwoman, Ceyda Erem at Hyatt Regency Ataköy. Local and international marketing and promotional activities aiming for further achievements for CNR KONFEK were presented and new solutions to contribute to country economies were provided by increasing trade rates of the industry in the local and foreign markets. Industry-leading companies attended the meeting where they stated their full support for CNR KONFEK 2022 and the enhancement of global trade activities thanks to the exhibition. CNR Holding Board Members, İlhan Erem and Serhan Erem were also present at the meeting, which welcomed industry representatives, including Yavuz Çatma, Süleyman Keçoğlu, Kaya Aşcı, Cengiz Albayrak, Alpaslan Er, Metin Kılıç, Murat Eren, Cenk Levin Gürcan, Mehmet Germi.

CNR KONFEK fulfills all the expectations of the industry

Yavuz Çatma, Chairman of Çatma Makine, which is one of the key players in the garment machinery industry, pointed out that CNR KONFEK, set to be organized after a long period, fulfills all the expectations of the industry. Underlining that the exhibition hosts many innovations this year, Murat Eren, Sales and Marketing Assistant General Manager of Tetaş, emphasized the fact that CNR KONFEK maintains its achievements for the works on domestic and international visitors with the successful organization of CNR Holding.

Buyers from all corners of the world

CNR KONFEK unites tens of thousands of buyers from Europe, Africa, the Middle East, the Far East, and Turkic Republics with exhibiting companies. The largest of its kind in the garment industry after a four-year break, CNR KONFEK – Garment Machinery Exhibition yields a trading volume worth approximately one billion dollars. CNR KONFEK is organized by CNR Holding, which has a famous name in the trade fair industry with its outstanding feature of holding the world’s largest exhibitions.

 #CNRKONFEK #tanıtım #fuar #makine #konfeksiyon #hazırgiyim #konfeksiyonmakineleri #aksesuar #yedekparça #iplik #kumaş #moda #endüstri #dikiş #İFM #garment industry #GarmentMachineryExhibition