Groz-Beckert INH Kalite Yönetimi

Spread the love

Dikiş makinesi iğnelerinin ideal kullanımı için ihtiyacınız olan her şey 

Dikiş tesislerinin kesinlikle kaçınması gereken şey, giysinin içinde kalan kırılmış bir dikiş makinesi iğnesi nedeniyle son kullanıcının yaralanma riskidir. Bu tür olaylar aynı zamanda yüksek maliyetli tazminat taleplerine de yol açabilir.
Groz-Beckert tarafından geliştirilen patentli INH (İdeal İğne Kullanımı) Kalite Yönetimi dikiş makinesi iğnelerinin üretim süreci içinde kullanımını kolaylaştırır ve yönetmeliklere uyulmasını destekler. INH, kırık iğnenin tüm parçalarını hızla bulmaya yardımcı olurken ve kırılmayı belgelerken güvenliğe de katkıda bulunduğundan dikiş üretiminin verimliliğini artırır. INH’nin ana unsuru, iğne dispenserinin tamamını ikame edebilecek iğne dağıtım arabasıdır. Araba sadece yeni iğneleri ve çeşitli yararlı aletleri depolamakla kalmaz, aynı zamanda kullanılmış ve kırılmış iğneler için toplama noktasıdır. Tüm iğne değişiklikleri de doğrudan araba üzerinde belgelenir.

Çözümün dijital unsurları INH@site ve INH@office’tir. INH Kalite Yönetimi, iğne parçalarının manuel olarak belgelendirilmesini ve fiziksel olarak depolanmasını önlemek için iki yazılım bileşeni sunar: INH@site mobil uygulaması ve tarayıcı tabanlı yönetim programı INH@office. Arabadaki tablete yüklenen uygulama, kırık iğnenin fotoğrafını çekmek ve dijital olarak kaydetmek için kullanılabilir. Ayrıca, eksiksiz bir kanıt zinciri için diğer tüm iğne değişimleri belgelenebilir. Tarayıcı tabanlı yönetim programı INH@office, üretim siparişleri veya makine envanterine sahip dikiş hatları gibi tüm verileri girmek için kullanılır.