Groz Beckert Turkey dikiş bayileri ile buluştu

Spread the love

Geleneksel Groz Beckert Turkey dikiş bayileri toplantısı İstanbul’da gerçekleştirildi. Florya’da düzenlenen etkinlikte Groz-Beckert Turkey, bayilerini ödüllendirdi. Dünya tekstilinin önemli oyuncularından biri olan Groz-Beckert, büyüyen global hacminin başarısını Türkiye pazarındaki bayileriyle kutladı. Çıtasını hep yükseltmek için bayileriyle bir araya gelen Groz-Beckert Turkey, başarının paylaştıkça artacağına inanıyor ve çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştiriyor. Düzenlenen etkinliğe, Türkiye’den sorumlu Groz-Beckert Bölge Satış Müdürü Ottmar Hailfinger, Groz Beckert Turkey ekibi ve Groz-Beckert’ten bir yıl içerisinde 300.000 adet ve üzeri iğne alımı yapan 27 firmanın katılımı ile gerçekleştirildi.
Bu kategoride yer alan 27 bayi arasında yapılan çekilişle ödüller sahiplerini buldu.
Toplantıya katılan Türkiye’den sorumlu Groz-Beckert Bölge Satış Müdürü Ottmar Hailfinger, global ekonomik duruma rağmen Türkiye pazarının kendileri için önemli olduğunu ve bu pazarda bayiler ile hep birlikte daha güzel çalışmalar yapacaklarına inandığını dile getirdi. Sektördeki sıkıntılara rağmen geçtiğimiz yılı başarılı bir şekilde geride bıraktıklarını belirten Hailfinger, 2020 yılında satışlarının daha da yukarı doğru trend izleyeceğini vurguladı. Firma olarak Ar-Ge ve yeniliklere çok büyük önem verdiklerini söyleyen Ottmar Hailfinger, müşterilerin sorunlarına her zaman çözüm ürettiklerini belirtti.
300.000 adet ve üzeri alım yapan 27 firmanın katılımı ile gerçekleştirilen organizasyonda gecenin talihlilerine Vatan Bilgisayar’dan hediye çekleri verildi. Yapılan kura çekimi sonucunda ödül kazanan firmalardan; Birinci Sarılar Tekstil San.ve Tic.Ldt.Şti’ye 8.250 TL’lik hediye çeki, İkinci Akertek Tekstil Ayak.San.ve Tic.A.Ş.ye 7.000 TL hediye çeki, Üçüncü Muradil Dikiş Mak.ve Yed.Parç.San.Tic.Ltd.Şti. 5.500 TL hediye çeki, dördüncü Galeri Makina Yed.Parç.İth.ve Paz.Ltd.Şti. 4.000 TL hediye çeki, beşinci Gündüz Pazarlama/Süren Gündüz ve Ortakları 2.500 TL hediye çeki, altıncı Eforteks Teks.San.Tic.Ltd.Şti. 1000 TL hediye çeki ve yedinci Cihan Makina/Halil İbrahim Arslan 1000 TL hediye çeki ödülleri takdim edildi.