Tekstil aksesuarları sektörü sanal fuarda buluşuyor

Spread the love

KYSD – Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği tarafından 17-19 Kasım 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan ‘5.Tekstil Aksesuarları Sanal Fuarı’ yerli ve yabancı birçok profesyonel alıcı ve katılımcıyı bir araya getiriyor.

Ülkemiz tekstil aksesuarları sektörünün gelecek projeksiyonuna yön vermesi adına planlanan bir organizasyon olan Tekstil Aksesuarları Sanal Fuarı’nda sektörde faaliyet gösteren firmalar dijital stantlarında ürünlerini sergileme imkanı bulacaklar. Tekstil sektörünün diğer bir kolu olan hazır giyim firmaları bu organizasyonla inovatif ve en trend tekstil aksesuarlarını birebir görme imkanını yakalayacaklar.  KYSD önderliğinde yapılacak bu organizasyonla gerek hazır giyim sektörü gerekse de yan sanayi sektörünün büyük bir ivme yakalaması düşünülmektedir. Yerli ve yabancı ziyaretçilerin katılımıyla 3.000’e yakın sanal B2B görüşmenin gerçekleşeceği aynı zamanda trend alanları, seminerler ve dijital defilelerin yer alacağı organizasyon tekstil aksesuarları sektöründe dünyada bir ilk olacak.

17-19 Kasım 2020 tarihlerinde www.trendinovasyon.com adresinde gerçekleşecek olan organizasyonda sektörün öncü firmaları tarafından askı, astar, dar dokuma, düğme, etiket, fermuar, iplik, tela ve kapitone ürünleri sergilenecektir.  Konfeksiyon ve hazır giyim sektör temsilcileri ile bu sektörü tamamlayıcı ürünler üreten yan sanayi endüstrisi firmalarını bir araya getirmeyi amaçlayan fuarda; yeni teknolojiler ile tamamlayıcı ürünler hakkında bilgi paylaşım ortamı sağlanarak, 2021 yılı aksesuar trendleri hakkında sektör bilgilendirilecektir. Ekonomi Bakanlığı, TİM, İTO, İSO, İHKİB, İTHİB ve birçok sivil toplum kuruluşunun destek verdiği organizasyon Türkiye’nin dünya moda endüstrisindeki gücünü arttıran ve sektörü geleceğe taşıyan önemli bir fuar olarak her yıl gelişmekte ve büyümektedir.

#kysd#sanalfuar#aksesuar#hazırgiyim#konfeksiyon#ihracat#