Uzaktan çalışmayı kolaylaştıran Epson’a 3 ödül birden

Spread the love

Global teknoloji lideri Epson, bağımsız değerlendirme kuruluşu Keypoint Intelligence tarafından düzenlenen Buyers Lab (BLI) Yaz 2020’de üç ödül birden aldı. Epson, ödülleri, salgın döneminde uzaktan çalışmayı kolaylaştıran yazıcılarıyla elde etti…

Global teknoloji lideri Epson, küçük ev ve ofis yazıcılarıyla bağımsız değerlendirme kuruluşu Keypoint Intelligence tarafından düzenlenen Buyers Lab (BLI) Yaz 2020 programında üç ödül birden aldı. Epson bu ödülleri, uzaktan çalışma döneminde sunduğu hayatı kolaylaştıran yazıcı modelleriyle elde etti. Bütün Epson mürekkep püskürtmeli yazıcılarda olduğu gibi bu ödüllerin bir parçası olarak tanınan yazıcılar, Epson’un Isısız teknolojisinden yararlanarak çalışıyor. Yazıcılar, enerji tüketimini ve bunun sonucunda karbondioksit salınımını azaltan sürdürülebilirlik nitelikleriyle geliyor. Ayrıca, rakiplerinden önemli ölçüde daha düşük baskı maliyetleri sunuyor. Kullanıcılar yüksek kaliteli baskı güvenilirliği yanı sıra dokunmatik ekran özelliği ve basit rutin bakım prosedürleri de dahil olmak üzere etkileyici bir kullanım kolaylığı elde ediyor. Epson, tek renk veya renkli olarak A4 boyutundan geniş format baskı boyutuna kadar kullanıcı ihtiyaçlarını kolayca karşılayacak ve uzun vadede tasarruf ettirecek ürün yelpazesine sahip. Epson Türkiye Genel Müdürü Sevil Kanat, ödüllerin Epson’un ofiste veya evde yüksek kaliteli, sürdürülebilir baskı sağlama çabasının kanıtı olduğunu belirterek şöyle konuştu: “Bu takdiri aldığımız için çok mutluyuz. Epson olarak hızlı, düşük maliyetli ve kaliteli baskı sağlayan modellerimizle her dönemde tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

3 YILA KADAR YETECEK MÜREKKEPLE GELİYOR

Keypoint Intelligence’ın A4 Donanım Yardımcı Direktörü Kaitlin Shaw ise ödüllerle ilgili şunları söylüyor: “Küçük ev/ofis kategorilerinde üç ödülü evine götüren Epson, düşük hacimli kullanıcılara rakipsiz bir avantaj sunuyor. EcoTank modelleri Epson’un kartuşsuz mürekkep tankı sistemini kullanıyor ve kutuda 3 yıla kadar yetecek mürekkep içeriyor. Bu maliyet avantajı ile birlikte kullanıcılara dokunmatik ekranlar, rutin bakım kolaylığı ve yüksek kaliteli çıktı sunuyor. Tek renkli veya çok renkli, A4 veya geniş format özellikleriyle Epson, kullanıcı ihtiyaçlarını kolayca karşılayacak ve uzun vadede onlara büyük tasarruf sağlayacak ürünlere sahip.”

#epson#ödül#Epson Türkiye Genel Müdürü Sevil Kanat#