Akıllı makine teknolojisindeki son yenilikler

Endüstriyel otomasyon sektörünün köklü firmalarından Rockwell Automation, iş ortaklarının ve müşterilerinin değişen teknolojiye daha kolay uyum sağlamaları için Smart Machine konulu seminer düzenleyerek sektör temsilcilerini ağırladı.

İş ortaklarına daha verimli bir üretim süreci ve sürdürülebilirliği ön planda tutan teknolojiler sunma hedefiyle çalışan Rockwell Automation, 27 Eylül 2017 tarihinde, İzmir Swissotel Büyük Efes Hotel’de sektör temsilcilerini Smart Machine Semineri ile bir araya getirdi. İş ortaklarının, bir OEM (Original Equipment Manufacturer) olarak pazarda daha rekabetçi olabilmek için daima makinalarını geliştirmek ve teknolojilerini yenilemek zorunda olduklarının altını çizen Rockwell Automation, her geçen gün daha fazla son kullanıcının üretim ve tedarik zincirini optimize etmek için Connected Enterprise’a geçtiğini belirtti. Akıllardaki soru işaretlerini gidermek üzere sektör temsilcileriyle bir araya gelen Rockwell Automation, seminerde akıllı makineler ve ekipmanlar geliştirmeyle ilgili önemli noktalarla birlikte akıllı makine teknolojisindeki son yenilikleri paylaştı.

e24

ROCKWELL AUTOMATION DİSTRİBÜTÖRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Otomasyon sektörünün öncü firmalarından Rockwell Automation, Endüstri 4.0’ın karşılığı olan Connected Enterprise vizyonunu ilgili gelişmeleri aktarmak ve soru işaretlerini gidermek amacıyla Endüstri 4.0 ve Sürücüler Etkinliği düzenledi. Rockwell Automation’ın Endüstri 4.0’a dönüşüm sürecini ve güvenlik çözümlerini aktardığı etkinlik, 26&28 Eylül tarihlerinde Radisson Blu Çeşme Hotel’de gerçekleşti. Connected Enterprise konseptleri ile üreticilerine entegre hizmet sunarak, bu dönüşüm sürecinde sektörel bazda çözümlerini üreticileriyle paylaşmayı sürdüren Rockwell Automation, düzenlenen etkinlikte Endüstri 4.0 ile ilgili soru işaretlerini giderdi. Sürücü eğitiminin de verildiği etkinlikte, yeni çıkan Rockwell Automation ürünleri ile ilgili bilgiler de distribütörler ve müşterileriyle paylaşıldı.

#akıllımakine, #yenilikler, #teknoloji