İplik, Madeira ile şekilleniyor

Almanya’nın efektli iplik uzmanı Madeira, dünyanın en büyük nakış ve özel efekt iplik seçimleri hakkında olasılıkları göstererek açıklayan yenilikçi, ilham verici numune kitabı ile tanındı.

“Peak a Boo” Madeira’nın çocuklar ve gençler için hazırladığı en son sunum kitabı olup, özel smüşteri grubu için taze ve renkli fikirler ile teknikler sunuyor. “Chihuahua” ise özellikle iç giyim ve plaj giyim için tasarlanmış diğer yeni bir markanın adı. Söz konusu kitap, ince, elastik ve hassas kumaşların tanınmış tedarikçisi ile işbirliği içinde üretildi. Nakış ve dikim çözümlerini ve tiplerini gösteriyor.

Uluslararası bir ekibe sahip olan Madeira, yeni ürünlerini sonbaharda gerçekleştirilen Münih Fabric Start ve Mod Amont Paris fuarlarında büyük bir başarı ile tanıttı. Çok sayıda uluslararası marka Madeira’nın önerdiği teknik destek ve yenilikçi imkanlardan ilham aldı. Gelecek sezon için trendler arasında FROSTED MATT ve POLYNEON’dan neon gölgeler, FS ve SUPERTWIST metalik ipliklerden bakır, bronz ve antik altın gibi çeşitli metal iplikler, çok kafalı ve Schiffli makinalarda gerçekleştirilen modern dantel yorumları ve standart iplikler yerine efektli iplikler kullanılarak üretilen ilikler, efektli iplikler, dokuma etiketler yer aldı.