Cepten ve tabletten fiş yazdıran POS çözümü

Spread the love

Epson, kompakt mPOS cihazları ailesinin en yeni iki üyesini tanıttı. TM-m30II ve TM-m30II-H modelleri, mağazalar, restoranlar, butik satış noktaları ve konaklama sektöründe, yüksek baskı hızı ve kolay bağlantı özelliklerini bir arada sunuyor. Mağazada az yer kaplayan modeller, herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan mobil cihazlardan baskı yapılabilmesini sağlıyor

Tüketicinin seçenekleri arttıkça ve satın alma alışkanlıkları değiştikçe, küçük işletmelerin müşterilerle ilişkisi ve işlemlerini yapma biçimi de alışveriş deneyiminin önemli bir parçası haline geldi. Avrupa’nın bir numaralı POS yazıcı üreticisi olan Epson, sürekli genişleyen kompakt mPOS cihazları ailesi için iki yeni ürün daha geliştirdi: TM-m30II ve TM-m30II-H. Gelişmiş işlevsellik ve bağlantı özelliğine sahip olan her iki model de kompakt ve sade tasarımlarının yanı sıra az yer kaplamaları sayesinde, kullanıcının tezgah üzerinde daha fazla alan kazanmasını sağlıyor. Her iki model de uzman ürün mağazalarında, butik satış noktalarında, küçük restoranlarda, barlarda, kafelerde, şarküteri ve gıda kamyonlarında çalışanların işini kolaylaştırıyor. TM-m30II modeli, kendi kendine sipariş noktalarında bile kullanılabiliyor. Fiş yazıcıları, güvenilir ve kurulumu kolay ‘gönder ve unut’ tipi mPOS çözümleri sunarak bağımsız yazılım satıcılarına (ISV) da imkan tanıyor.

TABLETİ DE ŞARJ EDİYOR

Epson Europe İşletme Sistemleri Ürün Müdürü Liam Parry, her iki modelin de avantajlarını şöyle anlatıyor: “mPOS yazıcı serimiz, butik mağazalardan gıda kamyonlarına, küçük perakende noktalarından konaklama işletmelerine kadar geniş bir kitleye daha hızlı çalışma fırsatı sunacak. Bağlantı özelliklerinin kullanıcılara daha fazla esneklik sağlaması bizi mutlu ediyor ve TM-m30II-H’nin tablet ‘senkronizasyon ve şarj’ işlevselliği gerçekten etkileyici sonuçlar veriyor. İkonik TM-m30 küpünü aldık ve daha geniş bir kitle için daha çekici hale getirdik.” Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunulan Epson TM-m30II ve TM-m30II-H modellerinin Türkiye’de yılın sonuna doğru satışa sunulması bekleniyor.

#epson#yazıcı#yazılım#mpos#liamparry#