Fashiontech İzmir Fuarında nakış teknolojilerine ayrı salon

Spread the love

FASHION HOME -İzmir Evtekstili ve FASHION PRIME – Hazırgiyim ve Konfeksiyon Tedarikçileri Fuarıyla eş zamanlı düzenlenecek olan FASHIONTECH İzmir Fuarına Nakış Makineleri üreticisi ve tedarikçisi firmaların yoğun talepleri sonucu ayrı bir salon açılmasına karar verildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi evsahipliğinde İzfaş ve İzgi Fuarcılık ortaklığında Exen Media, EGSD-Ege Giyim Sanayicileri Derneği ve DETGİS-Denizli Tekstil Giyim Sanayicileri Derneği destekleriyle düzenlenen FASHION TECH – Hazırgiyim, Konfeksiyon ve Tekstil Makineleri, Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı 09-12 Ekim 2024 tarihleri arasında Fuar İzmir’de 3. Kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 2021-2022 yıllarında iki kez düzenlenen Fashiontech İzmir Fuarı, Türkiye ve Türkiye dışından binlerce ziyaretçiyi ağırlarken, geniş ürün yelpazesiyle katılımcılarına ve ziyaretçilerine sağlamış olduğu maksimum fayda ile kendisini gelecek yıllara taşımıştır.  Hazırgiyim ve Konfeksiyon üretiminde kullanılan dikiş makineleri ve otomatlarının yanı sıra, serim ve otomatik kesim makineleri, iğneler, sarf malzemeler, apareler, baskı ve nakış teknolojilerinde sektörün lider makine üreticilerini ve markalarını tek çatı altında buluşturmayı başaran FASHION TECH İzmir Fuarı, bugün Avrasya Bölgesinin en büyük fuarı olmayı başarmıştır.

Nakış teknolojilerine ayrı salon

İzgi Fuarcılık ve İZFAŞ’ın FASHIONTECH katılımcı ve ziyaretçilerinin görüş ve önerilerini alarak Nakış Teknolojilerini ayrı bir salon ayırması sektörde ayrı bir heyecana neden oldu. Bugün SIN-SIM, TAJIMA, PROMAKER, FORTEVER, PLENARY, ACCURATE gibi teknoloji üreticilerinin yanı sıra Nakış İpliği ve Aksesuarlarında birçok marka şimdiden fuardaki yerini almış oldu.

Baskı teknolojileri nakış ile birleşecek

2021 ve 2022 yıllarında düzenlenen FASHION TECH Fuarında sergilenen en önemli ürün grupları arasında yer alan parça ve metraj baskı makinelerinin yanı sıra tekstil dijital baskı makineleri ve boyaları 2024 yılında düzenlenecek olan fuarında en önemli aktörleri arasında yer alacak. Nakış Makineleri ve teknolojileriyle birlikte aynı salonda sergilenecek olan ürünler Baskı -Nakış birlikteliğini ve ayrılmaz bütünlüğünü bir kez daha sağlamış olacak.

Separate hall for embroidery technologies at Fashiontech Izmir Fair

 It was decided to open a separate hall for FASHIONTECH Izmir Fair, which will be held simultaneously with the FASHION HOME – Izmir Home Textiles and FASHION PRIME – Ready-made Clothing and Apparel Suppliers Fair, as a result of the intense demands of the Embroidery Machinery manufacturers and suppliers.

 FASHION TECH – Ready-made Clothing, Apparel and Textile Machinery, Textile Printing Technologies Fair, hosted by Izmir Metropolitan Municipality, in partnership with Izfaş and Izgi Fuarcılık, with the support of Exen Media, EGSD-Aegean Clothing Manufacturers Association and DETGİS-Denizli Textile Clothing Manufacturers Association, is getting ready to open its doors for the 3rd time between 09 and 12 October 2024 in Izmir. Fashiontech Izmir Fair, which was held twice in 2021-2022, hosted thousands of visitors from Turkey and abroad and carried itself into the next years with the maximum benefit it provided to its participants and visitors with its wide product range. FASHION TECH Izmir Fair, which managed to bring together the sector’s leading machine manufacturers and brands under one roof in the fields of sewing machines and automats used in ready-made clothing and apparel production, as well as laid and automatic cutting machines, needles, consumables, apparatus, printing and embroidery technologies, today has succeeded in becoming the largest fair in the Eurasia Region.

Separate hall for embroidery technologies

That İzgi Fuarcılık and İZFAŞ allocated a separate hall for Embroidery Technologies by taking the opinions and suggestions of FASHIONTECH exhibitors and visitors caused a different excitement in the sector. Today, in addition to technology manufacturers such as SIN-SIM, TAJIMA, PROMAKER, FORTEVER, PLENARY, ACCURATE, many brands in Embroidery Thread and Accessories have already taken their place at the fair.

Printing technologies will combine with embroi

Textile digital printing machines and dyes will be among the most important actors at the fair to be held in 2024 in addition to piece and meter printing machines, which are among the most important product groups exhibited at the FASHION TECH Fair held in 2021 and 2022. The products that will be exhibited in the same hall together with the Embroidery Machines and technologies will once again ensure the unity and inseparable integrity of Printing and Embroidery.