Glengo Lectra Teknoloji, operatörleri bir araya getirdi

Spread the love

Glengo Lectra Teknoloji, Gerber ve Lectra kalıp tasarım ve pastal hazırlama sistemleri ile serim ve kesim sistemleri kullanıcı ve operatörlerine yönelik düzenlediği akşam yemeği ile sektörde çalışanları bir araya getirdi.

 Her yıl büyüyen değerli Gerber ve Lectra Operatörleri Ailesi, Glengo Lectra Teknoloji tarafından organize edilen yemekte buluştu. Yeşilyurt Spor Kulübü SMC restaurant’ta 4 Kasım Cumartesi düzenlenen akşam yemeğine İstanbul ve yakın çevresinde çalışan operatörler yüksek düzeyde katılım sağladılar. Yaklaşık 800 kişinin katıldığı etkinlikte hoş geldiniz konuşması yapan Glengo Lectra Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür’ü Mehmet Aykut Vural etkinliğe verdikleri öneme ve şirketin çalışanları yanı sıra organizasyona katılım sağlayan sektör iş paydaşları sayesinde bugünlere gelindiğine değindi. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılını kutladığımız bu yıl böyle bir etkinlik yapmanın kendilerine onur ve gurur verdiğini belirtti.

Etkinlik, sektörde uzun yıllardır çalışan meslektaşları bir araya getirmenin yanı sıra, sektörde yeni işe giren çalışanları ve profesyonelleri motive etme gibi bir etki oluşturdu. Bu vesile ile sadece bir araya gelip eğlenmek değil, hızlı ilerleyen teknoloji ve yenilikler ile sektör sorunlarının da aynı masada buluşan paydaşlar tarafından konuşulmuş olması önemli. Bilgi ve görüş alışverişinin yapıldığı bir ortamın kendilerine verdiği haz ile hem Glengo Lectra Teknoloji şirket çalışanları, hem de katılımcılar benzer organizasyonlarda tekrar buluşma ümidiyle birbirlerine başarılar dilediler.