İplik endüstrisindeki son trendler bu fuarda

Spread the love

Sektöründe dünyanın en büyük fuarı olan Uluslar arası İstanbul İplik Fuarı, her yıl başarılarına yenilerini ekliyor. Düzenlenmeye başladığı ilk yıldan bu yana geçen 20 yıllık süre içinde sektördeki konumunu her geçen gün daha da sağlam bir hale getiriyor. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş organizatörlüğünde sektörün lider markalarının katılımcı olarak yer aldığı fuarda, her yıl ulusal ve uluslararası arenadan binlerce ziyaretçi ağırlanıyor. 1-3 Haziran 2023 tarihinde düzenlenen 19. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, 22 ülkeden 584 firma ve firma temsilciğinin katılımı ve 86 ülkeden 12.677 sektör profesyonelinin ziyareti ile gerçekleşti. Lider markaların alıcıları ile buluştuğu fuarın 20.’si ise Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da 22-24 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Sektörün en büyük fuarında buluşalım

İplik endüstrisindeki en son yeniliklerin, ürünlerin ve hizmetlerin sergilendiği, sektörün en büyük fuarı olan İstanbul İplik Fuarı’na gelerek, iplik sektöründeki yenilikleri yakından takip edebilir, iş çevrenizle sosyalleşebilir, yeni iş fikirleri edinebilir, mevcut iş ortaklarınız ile görüşme ve yeni ortaklıklar kurma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca, fuar sırasında düzenlenen trend alanını ziyaret ederek trend renkleri, sürdürülebilir ürünleri ve size uygun iplik çeşitliliklerini ve çok daha fazlasını tek çatı altında bulabilirsiniz.

The latest trends in the yarn industry are at this fair

International Istanbul Yarn Fair, which is the world’s largest fair in its sector, adds new successes every year. It has been strengthening its position in the sector day by day in the 20 years since it was first organized. In the fair, organized by Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım, Inc., and where the leading brands of the sector attended as participants, thousands of visitors from the national and international arenas are being hosted every year. The 19th International Istanbul Yarn Fair, which is held on 1-3 June 2023, was organized with the participation of 584 companies and company representatives from 22 countries and the visit of 12,677 sector professionals from 86 countries. The 20th edition of the fair, where leading brands meet with their buyers, will be held at Tüyap Fair and Congress Center Istanbul between 22 and 24 February 2024.

#Tüyap #iplik #fuar #etkinlik #sergi #katılımcı #istanbuliplikfuarı #ziyaretçi #organizasyon