Kornit Atlas ilk defa Fespa Eurasia Fuarı’nda

Spread the love

Sürdürülebilir yaşamı ürettiği sıfır su tüketimine sahip teknolojiler ile destekleyen Kornit Digital’in Türkiye distribütörü Matset, Fespa Eurasia Fuarı’nda yeniliklerini sergileyecek.

Hem hazır giyim sektörünün, hem kumaş üreticilerinin hem de konfeksiyon üreticilerinin incelemek için sabırsızlandığı Kornit Atlas ilk defa Fespa Eurasia fuarında sergilenecek. Türk tekstil sektörü üreticileri de birçok yenilik ile MatTex standında tanışacak. Fuarda sergileyecekleri yenilikler hakkında bilgi veren Matset A.Ş. Satış Müdürü Burak Kaftanoğlu, “Mükemmel el hissine ve yüksek yıkama haslıklarına sahip, eşsiz baskı kalitesi ile üretilmiş numuneleri incelerken bir taraftan da bizimle birlikte baskı süreçlerine katılabilecekler. Henüz Türkiye tekstil pazarında bulunmayan HD Teknolojisi ile üretilmiş Kornit Atlas’ın yanısıra MAX teknolojisi ile üretilmiş Nakış deseni (Embrodery) baskı numunelerini incelerken 3D modelleme ve dijital baskının nasıl kompoze edildiği konusunda bilgilendirileceklerdir. Üreticilerinin beklentileri doğrultusunda teknolojisini geliştiren Kornit Digital 2-5 Kasım 2021 tarihleri arasında Kornit Fashion Week LA 2021 organizasyonunu gerçekleştirdi. Bu organizasyonda MAX teknolojisi ile donatılmış Kornit Presto MAX lansmanı da gerçekleşti. Fespa Eurasia fuarında Türk üreticileri de koyu zemin kumaş üzerine beyaz mürekkep ile spot baskı yapılmış numuneleri inceleme imkânı bulacaklar” dedi.

‘’Kornit Custom Gateway’’

Değişen dünyada gün geçtikçe E-Ticaretin ön plana çıktığını vurgulayan Kaftanoğlu, şunları söyledi. “Gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmak isteyen insanlık hem doğa dostu teknolojiler ile üretilmiş, hem de kendi beğenileri doğrultusunda tasarlanmış ürünler talep etmekte. Fespa Eurasia fuarında Kornit Digital tarafından geliştirilmiş ‘’Kornit Custom Gateway’’ yazılımını üreticilerimize sunacağız. Özellikle E-Ticaret sistemlerini geliştirmek ve isteğe bağlı üretim yapmak isteyen üreticilerimiz bu bulut sayesinde tekstil dünyasının markaları ile de iş birlikteliği içinde olma fırsatı yakalayacaklar. Ziyaretçilerimizin sürprizler ile dolu MatTex standını ziyaret ederken sürdürülebilir baskı, sürdürülebilir üretim ve tüketim konularında merak ettikleri her soruyu bizlere yöneltmelerini rica ediyoruz. Dijital baskının geleceği üreticilerimizin hayalleri ile şekillenmekte. Büyük bir heyecan ve özlem ile ziyaretçilerimizi Stant No: 9-C20 standımıza bekliyoruz. Görüşmek üzere…”

#matset #mattex #kornitdigital #fespa #dijitalbaskı #baskı #maxteknolojisi #kornitpresto #tekstil #hazırgiyim