Tetaş, Diyarbakır’da ilk lansmanını gerçekleştirdi

Spread the love

İstanbul Hadımköy Merkez  Binasındaki  showroom alanı başta olmak üzere, farklı şubeleri ve mobil ekipleri ile faaliyet gösteren Tetaş, Diyarbakır’da yeni kurulan irtibat ofisinin açılışı gerçekleştirdi.

Tetaş Şirketler grubuna ait İstanbul Hadımköy Merkez  Binasında 77.000 metrekare alanda 2.500 metrekare showroom alanı başta olmak üzere, İzmir, Denizli, Bursa, Ankara ve Gaziantep’te şubeleri ve Mobil ekipleri ile faaliyet gösteren Tetaş İç ve Dış Ticaret A.Ş., Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi bölgesinde yeni kurulan irtibat ofisinin açılışı gerçekleştirdi. Diyarbakır Valisi Ali İhsan Su ve GÜNTİAD (Güneydoğu Tekstil İş İnsanları Derneği) Başkanı Sezai Ayas ve yönetiminin katıldığı açılışa Japonya Pegasus firmasından Mr. Tsuchida, Çin Zoje firmasından Mr. Zhou Yong,  Mr. Zhang Yı, Mrs. Lı Qıng, Tetaş Yönetim Kurulu Başkanı Ongan İper, Tetaş Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Sezgin Bingöl ve Tetaş Satış Direktörü Kudret Çelebi’nin katılımı ile bölgede faaliyet gösteren tekstil ve konfeksiyon firmaları büyük ilgi gösterdi.

Tetaş,  Diyarbakır lansmanında Pegasus, Zoje, Kansai Special markalarının son teknolojiye sahip makineleri ve kendi markası olan Tesan Otomasyon grubundaki tüm yenilikleri bölgede faaliyet gösteren firmalara tanıttı. Tetaş Satış Direktörü Kudret Çelebi, Güneydoğu Anadolu Bölgesine servis ve hizmet vermek amaçlı kurulan irtibat ofisinde ilerleyen dönemlerde bölgeye teknisyen yetiştirmek amaçlı konfeksiyon grubunda verilecek teknik eğitimlerine ilave olarak Kesimhane makineleri, Tasarım Programları, Triko, Çorap ve Yuvarlak Örgü makinelerine yönelik tanıtımların devam edeceğini belirtti.

#Tetaş #lansman #diyarbakır #makina #konfeksiyon #hazırgiyim #pegasus #zoje #triko #çorap