The LYCRA Company yenilikçi ürünlerini Kingpins’te sergiledi

Spread the love

The LYCRA Company beden değişikliğine adapte olabilen sürdürülebilir elyaflarını dokuma ve denim kumaşların sergilendiği, Amsterdam Kingpins’te sundu.

Giyim endüstrisinde dayanıklı, sürdürülebilir elyaf ve teknoloji çözümleri geliştiren ve  global bir lider olan The LYCRA Company, Kingpins Amsterdam’da streç denim ve dokuma kumaşlar için geliştirmiş oldukları son teknolojilerini sergiledi. Yalnızca davetlilerin katılabildiği ticaret fuarı, Hollanda’nın Halfweg kentindeki SugarFactory’de gerçekleşti.

The LYCRA Company’nin denim, dokuma ve hazır giyim global stratejik pazarlama direktörü Ebru Özaydın “Günümüzde dünyadaki iklim değişikliği, jeopolitik gerilimler ve enflasyon gibi konulardaki tüm endişeler göz önüne alındığında, tüketicilerin gerçekten önemli olan konulara daha çok odaklandığını görüyoruz. Konu giyim olduğunda tüketiciler esnekliğe, dayanıklılığa ve sürdürülebilirliğe değer veriyorlar. Kingpins’te bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla tasarlanan, denim ve dokuma ürünler için yapılan LYCRA® ADAPTIV elyaf ve LYCRA® XFIT elyaf teknolojisini içeren yenilikçi elyaflarımızı sunduk” dedi.

#Lycra #elyaf #Kingpins #dokuma #denim #giyim #moda