ULUSSAN MAKİNA / YAHYA ULU

Spread the love

Mısır Fuarı’nda, ziyaretçiler tarafından ilgi gören ürünleriniz ve yeniliklerden bahseder misiniz?

“Ulussan Makina olarak Kasım 2019 tarihinde Adana’da faaliyete geçtik. Hem tekstil makineleri imalatı, hem de yedek parça satışı yapmaktayız. Ürün ve hizmetlerimizde üstün kalite anlayışını benimseyerek müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Memnun müşteri başarılı işletme anlayışını ilke edinerek faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman çalışanlar ile müşterilere hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek özelleştirilmiş teknoloji çözümleri ile iş süreçlerini optimize etmekteyiz. Otomasyonlu Lazerli Cep Fleto Makinası, Bıçaklı Cep Fleto Makinası, Cep Karşılığı Dikiş Makinası, Otomasyonlu Sason Pens Dikiş Makinası, Uzun Sason Pens Dikiş Makinası, Kapak Otomatı, Etiket Makinası, Gizli Köprü Makinası ve Köprü Temizleme Makinası üretimini gerçekleştirmekteyiz. Hem yurt içi hem de yurt dışı kanalları ile makinelerimizi tüm dünyada tanıtmak gayesindeyiz. Bu sebeple yurtiçi ve yurt dışı fuarlara katılım sağlamaktayız.”

Mısır pazarını ve fuarın performansını genel olarak nasıl buldunuz?

“EGY STITCH & TEX 2024 fuarına uluslararası bir fuar olması sebebiyle katılım sağladık. Fakat EGY STITCH & TEX 2024 fuarı uluslararası nitelikte bir fuar değildi ve yerel bir fuardı. Bu sebeple beklentilerimizin çok altında kaldı. Makinalarımız, genel anlamda ilgi görmesine rağmen potansiyel müşteri olmadığı için beklentimizi karşılamadı. Bölgede lojistik sıkıntısı olduğu için müşteriler de bu sebeple satın alma işlemine sıcak bakmadılar. Katılımcı sayısının az olması ve potansiyel müşterinin eksikliği fuarın beklentilerimizi karşılamamasının en büyük sebebi olmuştur.”

ULUSSAN MAKİNA / YAHYA ULU

Could you mention your products and innovations that attracted the attention of visitors at the Egypt Fair?

“As Ulussan Makina, we started operating in Adana in November 2019. We both manufacture textile machinery and sell spare parts. We attach importance to customer satisfaction by adopting a superior quality approach in our products and services. We are operating by adopting the principle of satisfied customer and successful business. We provide service to customers quickly and effectively with our expert employees. We determine the needs of our customers and optimize their business processes with customized technology solutions. We produce Automated Laser Pocket Flap Machine, Knife Pocket Flap Machine, Pocket Counter Sewing Machine, Automated Sason Dart Seam Machine, Long Sason Dart Seam Machine, Cover Automaton, Label Machine, Hidden Bridge Machine and Bridge Cleaning Machine. We aim to introduce our machines all over the world through both domestic and international channels. For this reason, we participate in domestic and international fairs.”

How did you see the Egyptian market and the performance of the fair in general?

“We participated in the EGY STITCH & TEX 2024 fair because it is an international fair. However, EGY STITCH & TEX 2024 fair was not an international fair and was a local fair. For this reason, it was far below our expectations. Although our machines attracted general attention, they did not meet our expectations because there were no potential customers. Since there was a logistics problem in the region, customers were not keen on the purchase. The small number of participants and the lack of potential customers were the biggest reasons why the fair did not meet our expectations.”