Uysal Tekstil Makina / Tahsin Uysal

Spread the love

Mısır Fuarı’nda, ziyaretçiler tarafından ilgi gören ürünleriniz ve yeniliklerden bahseder misiniz?

“Firma olarak Mısır fuarına ilk kez katılım gerçekleştirdik. Üretimini yapmış olduğumuz makinalar kumaş kalite kontrol makinaları, transfer baskı ve laminasyon makinaları, karton rulo& rolik makinaları gibi tekstilde kullanılan birçok makinanın üretimini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Mısır fuarında sergilediğimiz kumaş kalite kontrol makinasının gördüğü muazzam ilginin yanı sıra transfer baskı ve laminasyon makinamız, J-box makinamız, kağıt dilimleme makinamız ve kumaş açma makinamız gibi diğer ürünlerimizin de almış olduğu pozitif tepkiler bizleri oldukça sevindirdi. Fuar süresince hem sergilemiş olduğumuz kalite kontrol makinası ile ve ürettiğimiz diğer makinalarımızla tekstilde kalite kontrol proseslerinin önemini, makinalarımızdaki yenilikçi teknolojilerimizi ve kalitemizi ziyaretçilerimize göstermiş ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunma fırsatı yakaladık.”

Mısır pazarını ve Fuarın performansını genel olarak nasıl buldunuz?

“Mısır fuarı bizim için gayet güzel ve beklentilerimizi karşılayan bir fuar oldu. Mısır’da tekstil sektöründeki ciddi ivmelenme, fuar esnasında ziyaretçilerimizden aldığımız olumlu reaksiyon ve fuar sonrasında bizlere ulaşan geri bildirimler bizleri çok sevindirdi. Mısır gibi tekstil sektörünün hızlandığı bu pazarda, üretmiş olduğumuz kaliteli ve yenilikçi makinalarımızla kendimize yer bulacağımıza inanıyoruz.”

Özellikle belirtmek istediğiniz herhangi bir mesajınız var mı?

“Mısır tekstil makinaları için gerçekten yeni fırsatlar oluşturabilecek güçlü bir lokasyon ve kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir pazar. Gümrük işlemleri ve prosedürler yoruyor olsa da yakın zamanda bu problemlerin ortadan kalkacağına inanıyoruz. Eğer bu sorunlar çözülürse daha fazla ve daha kolay ihracat yaparak istediğimiz noktaya gelmiş oluruz. Bununla birlikte Mısır’ın tekstildeki bu atılımına katkıda bulunmuş olacağız.”

UYSAL TEKSTİL MAKİNA  / TAHSİN UYSAL

Could you mention your products and innovations that attracted the attention of visitors at the Egypt Fair?

“As company, we participated in the Egypt fair for the first time. We have been successfully producing many machines used in textiles, such as fabric quality control machines, transfer printing and lamination machines, cardboard roll & roller machines. In addition to the great interest that the fabric quality control machine got, we exhibited at the Egypt fair, we were also very pleased by the positive reactions received by our other products such as our transfer printing and lamination machine, J-box machine, paper slicing machine and fabric opening machine. During the fair, we showed our visitors the importance of quality control processes in textile, our innovative technologies and quality in our machines, with the quality control machine we exhibited and the other machines we produced, and we had the opportunity to exchange ideas.”

How did you see the Egyptian market and the performance of the Fair in general?

“The Egypt Fair was a very good fair for us and met our expectations. We were very pleased with the serious momentum in the textile sector in Egypt, the positive reaction we received from our visitors during the fair, and the feedback we received after the fair. We believe that we will find a place for ourselves in this market like Egypt, where the textile sector is accelerating, with the quality and innovative machines we produce.”

Do you have any message in particular that you would like to state?

Egypt is a strong location that can make new opportunities for textile machinery and is a market that should definitely be evaluated. Although customs transactions and procedures are tiring, we believe that these problems will disappear soon. If these problems are solved, we will reach the point we want by exporting more and more easily. Beside this, we will contribute to Egypt’s breakthrough in textile.”