Lectra, Gerber Atria 70’i Türkiye pazarında piyasaya sürüyor

Spread the love

Lectra daha etkin ve sürdürülebilir Endüstri 4.0’a geçişi hızlandırmak üzere konfeksiyon, otomotiv ve mobilya sektöründeki firmalara teknolojik çözümler sunarak destek oluyor. Grup, yeni çok kat kesim makinesi Gerber Atria 70’I Türkiye pazarında  piyasaya sürdüğünü duyurdu. 

“Üretkenlik, kalite ve yatırımın geri dönüşü arasında mükemmel bir denge sağlayan yeni Gerber Atria 70 kesim makinesiyle müşterilerimize etkili bir şekilde eşlik etmekten gururluyuz” diyen Glengo Lectra Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Mehmet Aykut Vural, Lectra’nın Türkiye’de kuvvetli bir varlığının olduğunu ve gelişmeleri yakından takip ettiğini belirterek bölgelerindeki konfeksiyon üreticilerini Endüstri 4.0’a doğru yolculuklarında gelişmiş teknolojiler ile desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Endüstri 4.0 yolunda anahtar oyunculardan biri olarak Lectra uzmanlık isteyen akıllı çözümleriyle marka, üretici ve perakendecilere dijital dönüşümlerini hızlandırmak ve zorlukların üstesinden gelmek için yardımcı olmayı görev edindi. Böylece, müşteriler operasyonel mükemmelliği, kaliteli üretimi ve geleceklerini kuvvetlendirmeyi sağlayabilirler. Yeni çok kat kesim makinesi Gerber Atria 70 nitelik ve nicelik performansında mükemmel dengeyi sağlayan üstün  bir kesim makinesidir. Özellikle, yatırımın geri dönüşünü geliştirmek ve üretkenliği patlatmak isteyen orta ve yüksek kat kesim ortamlarındaki konfeksiyon üreticilerine yönelik adapte edilmiştir. Daha yüksek üretim hızı, kesim doğruluğu ve daha uzun makine kesintisiz çalışma süreleri sağlar. Kesim odalarındaki performansı arttırarak, konfeksiyon firmaları ek olarak kaynak kullanımını optimize eder, sarfiyatı ve karbon ayak izini azaltır.

#Lectra #glengo #Gerber Atria #kesim makinası #kaliteli üretim #konfeksiyon #otomotiv #mobilya #teknolojik çözümler #Aykut Vural #karbon ayakizi #kumaş kesim